Новинка

Скретч наклейка золотая 42*23 мм 1 шт
3,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Готово к отправке
+380 (66) 934-43-50
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
За допомогою скретч панелі ви можете закрити дані на поліографічному виробі, як - от картки, візитки, флаєр, буклети чи листівки.
Скретч-полосу використовують для донесення інформації безпосередньо до клієнта. Просто незаміною для того, щоб прокладати стимулюючі акцій, лотерей для розіграшу фірмових подарунків.
| Розмір | 42*23 мм |
| Колір | золотий |
| Кількість | 1 шт |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 42 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Тип | Наклейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ориентация | Горизонтальная |
Информация для заказа
- Цена: 3,60 ₴





